Melyik Airsoft a jobb?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni melyik a jobb fegyver lőtávra és erősségre melyik a jobb?válaszokat előre is köszönöm

EZ: [link]

Vagy ez: [link]



2013. máj. 3. 21:30
 1/8 anonim válasza:
szerintem a shotik nem valami hasznosak.
2013. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én az elsőt ajánlom mert az sokkal pontosabb és az a 10 fps az nem számít annyira kb ugynojan.messze lőnek
2013. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hun46y3 válasza:

Az első, ez egyértelmű.

Shotgun viszont tényleg maximum másodlagos fegyverként hasznos (én úgy használok egyet)

2013. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de szerintem nem másodlagos fegyver mert épületharcba sokkal jobb mint bármelyik.
2013. máj. 4. 08:33
 5/8 hun46y3 válasza:

Így értettem én is.

Épületben használom, mert a folyosókon nehéz lenne m14-gyel kalimpálni, erre ideális a shotgun.

2013. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most egy mp5 gondolkodom mi a véleményetek róla pontos?és a lőtáva mennyi?
2013. máj. 4. 13:29
 7/8 anonim válasza:
Szerintem az mp5 jó én szeretem! A shotgunból pedig az elsőt vedd!
2013. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Shotgunból az M56A, mp5-t nem ajánlom, mert volt egy elég rossz élményem egy Tokyo Marui mo5-tel, ugyanis a szétszedése egy kínlódás volt (nem olyan konnyu mint pl. egy Kalasnyikové).
2013. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!