Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalszettet vegyek...

Milyen hangfalszettet vegyek számítógéphez 5-6 ezerért?

Figyelt kérdés

PC-hez kellene leginkább videó nézésre.


én erre gondoltam: [link]


Szerintetek jó lenne? Vagy ennyiből 2.1-est vegyek? Válaszokat előre is köszönöm!


2013. máj. 4. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Géphez 2.1-es illik/való.
2013. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, és abból melyiket vegyem ennyiért?

Még annyit hogy valami olyat szeretnék aminek elég szép hangja van néha zenét is hallgatnék rajta meg néznék filmet is.

2013. máj. 4. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért inkább vegyél egy fülest... az ilyen sz@rokat nem ajánlom, mert úgy is csak csalódni fogsz.
2013. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fülesem az van, inkább hangszóró kellene, hogy ha nem vagyok itt gép előtt hanem mást csinálok a szobában akkor is tudjak zenét hallgatni, meg filmet is jobb ágyból nézni de fülessel nem lehet. Nem várok el nagy teljesítményt tudom hogy ennyiért nem lehet olyan hű de szuper hang cuccot venni :)
2013. máj. 6. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
a teljesítmény az is egy dolog . a minőséget kéne nézni . gyüjtsél még rá és 15k-ért olyat veszel ami jó és bírni is fogja sokáig
2013. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!