Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nexus 7-nek tudom így bővíteni...

Nexus 7-nek tudom így bővíteni a memóriáját?

Figyelt kérdés

8GB-osat szeretnék venni,alapból csak netezésre,de néha-néha játszanék és filmeznék is rajta.

Az úgy működne hogy USB OTG kábel + kártyaolvasó? - és a kártyán lennének a filmek,játékok.



2013. máj. 4. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
inkább otg kábel + pendrive
2013. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Oké,köszi!

Ilyennel működne a dolog úgy,hogy ezt rácsatlakoztatom a tabletre,és ebbe a pendrive?

[link]



Azért lenne ilyen,mert ha közben merülne a tablet,jó lenne tölteni,és akkor a töltőjéhez vennék még egy átalakítót,ami ilyen:

[link]

2013. máj. 4. 19:10
 3/11 anonim ***** válasza:

én már probálgattam hasonlót és nem müködött

egy hátom végű tápolós USB kábellel... ha a töltőbe dugod az OTG kábelt nem kezd el tölteni

viszont ha nagyon lassan dugod be (valaki elmagyarázhatná nekem is, h miért) akkor elkezd tölteni.. Viszont ezesetben hiába dugsz be akármiylen egységet be, arra nem fog reagálni..

ha pedig már csatlakoztattál egy pendrive-ot akkor semmiképpen nem kezdődik meg a töltés.. Szerintem esetleg olyan megoldás jöhet szóba, hogy veszel egy töltő dokkolot hozzá az eredetit ami az oldalso 4 tüskével tölti, és emellett az otg kábellel pendrive-ot használsz. nem vagoyk benne biztos, h most jot mondok de szerintem a tabletbe lévő USB csak 1 eszközt kezel. Ha egy másik USB hub-ot cstlakoztatsz bele azt voltaképp lehet h kezeli csak azt nem amit abba csatlakoztatsz..

2013. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyszerre max egy dolgot fog kezelni az USB.

Szóval ahogy előző írta, ha tölteni akarod, akkor mondjuk a hivatalos dokkolót meg kell venned, ami a pogo pinek segítségével tölt.


Egyébként akkor már jobban megéri valamilyen felhő szolgáltatásért fizetni (vagy ha elég 5 giga akkor ingyen) és oda pakolni cuccokat.

2013. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a segítséget!

Keretbe már nem fér bele a dokkoló.. :/


Ez a felhő szolgáltatás hogy működik? Az megvan h fel kell töltenem,de tovább..? Pl. feltelepítem a tabletre a játékot,és azt átelyezem a "felhőbe"..?

2013. máj. 4. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


Az nem hiszem, hogy működne (bár ki tudja), ezért inkább zenéket/filmeket/képeket kéne ott tárolnod, és minden mást a tableten.


Egyébként 8 gigás szerintem mindenre elég lenne, ha az tényleg 8 giga lenne, de a rendszer is elég sokat lefoglal.

Nekem 16 gigás Nexus 7-em van, de abból csak 13,4 giga a szabad, szóval akkor a 8 gigás is inkább csak 5,5 gigás, ami azért nem olyan kevés, nekem 7 giga foglalt, és ebből csak 3 komolyabb játék közel 4 giga, szóval lehet a 8 giga is elég lesz neked, és nem kell se pendrive-val, se felhővel szórakoznod.

2013. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Felhőn is csak a filmeket tárolnám,képek/zenék telómon vannak,ha utazok is azon hallgatom.Képek meg max azok lennének amiket letöltök(az meg nem foglal sokat),szal jóformán az az 5 giga játéknak lenne.


Igen,azt olvastam h a 8 gigából csak kb 5 ami felhasználható.

Tv-re kötni próbáltad? Azt tudom h nincs hdmi,de usb-n keresztül vhogy..?

2013. máj. 4. 22:18
 8/11 anonim ***** válasza:

#7


Nem próbáltam, mert utánanéztem, és kábellel lehetetlen.

Esetleg ha DLNA képes a tv, akkor megoldható, de nekem a tv nem olyan. Igaz, PS3-ba van DLNA, de biztos vagyok benne, hogy nem tudnám a Nexus 7 képernyőjét arra megjeleníttetni..

2013. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem sem olyan a tv.

Na nembaj,még ígyis jó vétel az a Nexus.

Köszönöm a segítséget!

2013. máj. 5. 20:40
 10/11 anonim ***** válasza:
azt azért ne felejtsd el hogy az OTG kábelen kívül még rootolni is kell az eszközt. igaz nem bonyolult de plusz feladat
2013. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!