Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » T-home szolgáltatót Set-top-bo...

T-home szolgáltatót Set-top-box át össze lehet hangolni monitor tv-vel? Részletek lent

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, van egy set-top-boxom a t-homtól és van egy LG 23MA52D-PZ monitor tv-m. Ez tartalmaz DVB-C/T tunert. Nah nálunk Sat-tv van és rendeltem hozzá egy beltérit. Ezt össze lehet úgy kötni, hangolni, hogy az elektronikus műsor újságot, a csatornaváltást a tv-saját tunerrével oldjam meg? Gondolok én arra, ha a tv-n nyomom meg az epg-t akkor ott hozza be, ne a beltéri grafikus felületén?

2013. máj. 5. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, mert a T-Home SatTV vételéhez DVB-S2 tuner kell. Sőt, ha lenne S2 tuner a monitorodban, akkor sem lehetne, mert a T-Home kártya párosítva van a beltérihez, tehát csak abban működik.
2013. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor ezek szerint nem tudom úgy megcsinálni, hogy bekapcsolom a beltérit és a tv kapcsolójával viszem a csatornát :/ :( nah nembaj :D
2013. máj. 6. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!