Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tabletesek, mióta van tabletet...

Tabletesek, mióta van tabletetek, az asztali pc-t mennyire használjátok, fel lehet váltani vele a pc-t?

Figyelt kérdés
Pc-met csak netezésre,kozossegi oldalak latogatasara használom.Megéri emiatt tabletet venni?

2013. máj. 5. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
számomra az asztali gépet sose fogja leváltani. én asztali szgép mellett nőttem fel, viszont nagyon sok dologra hatékonyabb.. szörfözgetni pl tökjó. Szivesebben nézegetek rajta weboldalakat mint az asztali gépen és kényelmesebb is pláne, h már sokszor az ágyba fekve mokkolok vele :) ha veszel a hifidhez egy Bluetooth átjátszót (pl a logitech csinál ilyet) még zenehallgatásra is egészen jó :)
2013. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amire neked kell, arra tökéletes egy tablet.
2013. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jófej:D ***** válasza:
Én (nagyon) régi gépet váltottam fel vele. Megérte mert még a játékok is jobbak rajta. (de nem 10 ezerért vettem)
2013. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ágyban fekve a legjobb! :) Hát hifim az nincs,2.1-em van csak. :D


Jófej,én is így vagyok vele,egy elég régi gépet váltanék,és játékra alkalmas tablet lenne. :D


Köszi a válaszokat!

2013. máj. 5. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!