Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2013-mat írunk a technika fejlődik melyik érné meg jobban egy PS3 vagy egy Xbox 360 számomra ez nehéz döntés!

2013. máj. 5. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:

PS3.

Jobb exkluzívok, ingyen multi.

2013. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
xbox 360. a nagybátyám informatikus, ő is sokat foglalkozott a kérdéssel, hogy a gyerekei mit kapjanak karácsonyra, és az xbox mellett döntött
2013. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2


Hatalmas érvelés, ha nem értesz hozzá inkább ne írj semmit.

2013. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lol érv dús :D


Kérdező nekem is lenne 1 kérdésem:

Minek kell feltenni 1 olyan kérdést amit 600x kiírtak már?

VAGY ha már felteszed miért nem írsz szempontokat?

Mi kell neked multi? Jobb graff? több japán játék?


Xbox mellet annyi érvet hozok fel, hogy 2011 év végéig (+2012 elején 1-2 game) jobb grafikával rendelkezik...

DE mára ez megszűnt ugyan olyan...Tehát ha régi játékokkal akarsz játszani és fontos a grafika akkor vegyél Xboxot...


DE én a ps3 at ajánlom ingyenes a multi (ugyan olyan minőségű mint xbox nete de boxfanok bebeszélik hogy mivel ők fizetnek a netért ők jobbat kapnak de nem)

Sok jó exkluzív.

Flashelni mind a 2 konzolt lehet ha ebben gondolkodsz


Nekem őszintén m1 mit veszel és az is ha xboxfanok lepontoznak, de legközelebb írj vmi szempontot...

2013. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló!Én nagyon tisztában vagyok azzal hogy ezt már ezerszer kiírták mivel 2013-mat írunk ezért én arra voltam kíváncsi melyik az erősebb mivel állandóan fejlődik a technika és nem igazán lehet eldönteni melyiket érdemes megvenni!Nem szempontok elé akartam állítani a dolgot hanem úgy általánosan!
2013. máj. 7. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Attól, hogy a technika fejlődik, ezek a konzolok 5 éve pontosan ugyanazok, tehát rohadt nagy retardáltság volt feltenni ezt a kérdést.
2013. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


Oké, de nem csak 5 éves válaszok vannak ezen az oldalon. Csak 2013-ban több száz ilyen kérdést találtál volna.


#6


Igaz, hogy maga a hardver nem fejlődik, de szoftveresen azért jobbak a mai konzolok, mint amikor kijöttek.

PS3 pl. hulladék volt megjelenésekor, kevés játék, kevés funkció, szarabb grafika, már viszont már mindent tud, ha összehasonlítjuk egy mai játék grafikáját a legelső játékokkal akkor látjuk, hogy ebben is hatalmas fejlődés volt, stb.

2013. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16:45 Te meg egy retardált vagy hogy ezt így gondolod!
2013. máj. 7. 20:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaza van ps3at 2006-ban adták ki azóta nem változtattak rajta semmi-t (azért hogy lett slim/super slim a cucc ugyan az marad)

Ugyan így van az xbox-al is...


Vagy nem erre gondoltál?

2013. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!