Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen digitális fényképezőgép...

Milyen digitális fényképezőgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Busz- és vonatfotózás az elsődleges célom. Éles képeket szeretnék, ha egy mód van rá, nagy sebességgel haladó járműveket esetén is, illetve külön örülnék, ha kicsit sötétebb időben is lehetne komolyabb mértékű szemcsésedés nélküli, jó minőségű fotókat lőni (természetesen csakis vaku nélkül). Optikai zoom nem ártana legalább 5x-ös, ha nem jobb.


A videofelvétel nem alapkövetelmény számomra, de ha mégis belefér az anyagi keretbe egy ilyen gép, akkor azért a mostani, névlegesen 640x480-as felbontásnál jobb minőséget szeretnék - de még egyszer hangsúlyozom: ez nem lényeges, az éles és félhomályban sem túlzottan szemcsésedő képekkel ellentétben.


Az említett anyagi keret 20000 forint, ha nagyon megerőltetem magamat, 30, ami nem hangzik túl soknak (tudom, hogy kicsit az "ennyiért ne sz*pjon le is esetleg?" helyzet áll fönn), de használtan is megfelelne.


2013. máj. 5. 20:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, és jobban szeretem az elemes gépeket, de ha akkus, az sem baj, de ebben az esetben azért örülnék, ha nem 20 percet bírna.
2013. máj. 5. 20:53
 2/2 A kérdező kommentje:
A Samsung PL210-at találtam így kicsit elmélyülve a témában. Van valakinek tapasztalata vele?
2013. máj. 5. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!