Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen gitárerősítőt ajánlatok...

Lelouche viBritannia kérdése:

Milyen gitárerősítőt ajánlatok nekem?

Figyelt kérdés

Egy Cort X1 BKS gitárhoz szeretnék erősítőt venni. Olvastam, hogy pár embernek nem tetszett elsőre a gitár hangzása, de ezt az erősítő állításával simán megoldották.

Az erősítő The Gazette, Dir en Grey, Rammstein típusú számokhoz kellene. Az ár sem utolsó tényező sajnos, körülbelül 20 ezret tudnék rá szánni.



2013. máj. 5. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Használt Roland Micro Cube? Rengeteg effekt van benne, akusztikus hangzás, rock, de még metal is. Nézz utána, én nagyon szeretem.
2013. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen fontolóra veszem az ajánlatod. Még annyi, hogy mekkora a különbség egy 10-15 wattos fender és e között a 2 wattos erősítő között. Utána néztem és egy gitárüzletben a Rolandot ajánlották, értem is, hogy több funkciós, de hangerő ügyileg mekkora lehet a kettő között a különbség?
2013. máj. 6. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hangerõben nagg a különbség, de próbára 15 watt is kevés, otthonra meg 2 is sok.
2013. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Fender lehet, hogy hangosabb, de én családi házban a Micro Cube-ot torzítóval negyed hangerőre sem tudom tenni, nagyon bitangul szól, ne tévesszen meg, hogy 2 W-os..

Keress rá a YouTube-on, remekül bemutatják, hogy mit tud. Én mindenesetre nagyon örülök, hogy akkor ezt választottam.

2013. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!