Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy új ipod...

Szeretnék venni egy új ipod nano-t és pixmania-n egész olcsón be lehet szerezni. Van valakinek tapasztalata azzal a webshoppal?

Figyelt kérdés
38-40 ezer a pixmanian az ipod nano video és ott szeretném megvenni. de még sose vásároltam náluk, ezért akinek már van tapasztalata, leírhatná :)
2009. szept. 29. 11:01
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ne vegyél ipodot. Menőnek menő, de nehézkes a kezelése (pl nem tudod egyszerűen áthúzni rá a zenéket, vagy áttölteni a barátod gépére). Nekem nagy ipodom van, ajándékba kaptam, ha választhattam volna, nem ilyet vettem volna. Jó anyagból van, viszonylag strapabíró, de szeritnem az apple cuccok nem jó választás, hacsak nem vagy nagy rajongó.
2009. okt. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nekem most is nanom van. 4genes és imádom! mindenképp maradnék a márkánál. és nagyon tetszik az új 5genes. azért kérdeztem :) nem feltétlen arra jó, hogy menőzz vele. nekem pl tokba van...nálunk nem túl elterjedt így nem vágják rögtön, mien mp4 az. Az itunes-ról annyit, azt már tök megszoktam és csak annyi, hogy áthuzom a zenét itunesba rakok be képet. feldugom az ipodot és fenn is a zene. sztem nem túl körülményes.
2009. okt. 7. 21:46
 3/6 anonim válasza:

Szerezhetsz akár ingyen is iPod nano-t, vagy egyéb Apple terméket. Iratkozz fel ezen az oldalon, és olvasd el mi a teendő (az oldal angol).


[link]

2009. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, de én már rendeltem az említett webshop-ból. Nekem pozitív tapasztalataim vannak, és nagyon tetszett, hogy az oldalon nyomon lehet követni a rendelést.
2009. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én tavaly vettem nano-t (4g) a pixmaniaról olcsó,de nekem 3 hét volt (karácsony előtt 2 héttel rendeltem) mire megjött, a szállítási költés 3000 körül volt.
2009. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Olcsóbban megkapod az electroplaza.hu-ban, 38.700 ft-ért. (+900 FT házhozszállítás, utánvét.)
2010. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!