Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3d-s filmezés lehetséges sima...

MuSky kérdése:

3d-s filmezés lehetséges sima lcd monitoron?

Figyelt kérdés

azt hallottam,hogy van program ami átkonvertálja a filmet plusz egy 3d-s szemüveg és kész.

nem értek hozzá,szóval bocsi ha hülyeséget kérdeztem és csak 3d-s tv-vel lehet.



2013. máj. 10. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet, azért árulnak 3D-s tévét mert abba be van építve egy chip ami összeköti a tv-t a szemüveggel és a képernyő is másabb mint az LCD monitoré. :(
2013. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anaglif nézhető, hisz azt még ki is lehet nyomtatni :)
2013. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
aiseesoft-nak van egy mkv konvertálója ami tud anaglyph (piros/kék) 3D-be konvertálni. ezen kívül egy újabb nvidia kártyával is tudsz ilyen 3D-ben filmet nézni, játszani, képeket nézni. ha veszel egy olyan monitort ami minimum 120hz-es más program tud reald 3D-t csinálni.
2013. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Sőt valódi 3D-t is tudsz nézni számítógépen, ha veszel hozzá egy megfelelő videó vezérlő készletet, amiben 3D szemüveg és 3D szoftver is van. Azzal működik. Az ára kb 50.000,-Ft
2013. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ez a 2009-es cikk azt ígéri, hogy majd lesz ilyen.

Ezzel szemben én még a Windows95 és Windows 98 alatt használtam 3D kártyát és szemüveget. Azzal az olyan játékok mint a DOOM meg a Needforspeed és Hexe meg még nagyon sok játék együtt működött. ja és ahhoz nem kellett még 120 Hz-es monitor sem. Úgy 50-60 Hz körül is működött. Igazu, legalább 75 Hz frissítés kellett, hogy tényleg jó legyen. A maiak igénylik a 120 Hz-es kép frissítési frekvenciát.

2013. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!