Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen memóriakártyát vegyek...

Milyen memóriakártyát vegyek egyszerű kis Olympus VH-210 készülékemhez? Ezt honnan tudom, hogy milyen jó hozzá?

Figyelt kérdés
segítsetek, mert nem tudom!!

2013. máj. 10. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Gugli első találata, édesöcsém...


Memória

Cserélhető adattároló eszköz

SD / SDHC / SDXC (UHS speed class nem támogatott)

2013. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok öcsém, mert csaj vagyok, és ezekhez nem értek. tehát ez azt jelenti, h bármilyet vehetek bele????
2013. máj. 10. 21:58
 3/6 A kérdező kommentje:
milyen méretűt tehetek bele-ez érdekel.
2013. máj. 10. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármilyet nem tehetsz bele, csak SD-t és annak egyéb változatait: SDHC, SDXC. Ezek csak kapacitásban térnek el, mint ugyanúgy néz ki. Így:


[link]


(ja igen, lehet nem kék színű, és nem SanDisk is :)


A géped használatijában jó eséllyel leírják, hogy milyen kapacitásúval tesztelték. Ha nem, akkor egy 4 GB biztos elég lesz. Arra már több száz kép ráfér. Ha ezret akarsz, vegyél kettőt. Biztosabb is két külön kártya (ha az egyik véletlenül elromlana), mint egy nagyobb.

2013. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az általad már biztosan alaposan átbogarászott leírásban nem említenek maximális kártyaméretet, viszont a fájlméret példákat 4gb-n vezetik le.
2013. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nektek!!!!!!!!!!
2013. máj. 11. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!