Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek milyen lesz az Új...

Szerintetek milyen lesz az Új Nexus 7 idén (2013)?

Figyelt kérdés

Érdemes lesz venni?

Ára kb.?



2013. máj. 11. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

100% vagyok benne, hogy lesz, hisz a mostani nagyon jól fogyott, és ráférne már egy frissítés.

És mivel új Nexus telefon esélytelen, mert a Nexus 4 még csak fél éves kb, és még mindig az egyik legjobb telefon, ezért a Nexus 7 a soros.

Pletykák szerint változatlan, 200 dolláros áron lesz, a mostani modell ára meg lemegy 150 dollárra.

Ez nálunk kb 75 ezer forintot fog jelenteni, a mostani modell ára meg lemegy talán 60-ra.

Mindenképp érdemes lesz megvenni, hisz a mostani is nagyon jó ennyiért, de ha csak a fele igaz a pletykáknak, akkor én is eladom a Nexus 7-et és megveszem az újat.

2013. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi az infót!

:)

2013. máj. 11. 19:45
 3/6 A kérdező kommentje:

És kb. mikorra lesz vásárolható szerinted?

Még májusban, vagy júniusban, esetleg júliusban?

2013. máj. 11. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Júniusban USA-ba biztosan, nálunk kérdéses.

Ha azt is Asus fogja gyártani (ha lesz, akkor 99%, hogy Asus lesz) akkor nem sokkal USA után, mert Asus azért itthon is jelen van, még nyár folyamán biztos kapható lesz.

2013. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aha..

Köszönöm!

Remélhetőleg én is az újat fogom megvenni, ha persze jó lesz... :)

2013. máj. 12. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Már a mostani is atom volt, az meg csak jobb lesz, szóval csak az ár a kérdéses, ha tényleg változatlan áron fogja adni, akkor must buy kategória.

2013. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!