Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom megállítani...

Miért nem tudom megállítani az adást, valamint felvenni (T-Home ip tv)?

Figyelt kérdés

Az a problémám, ha meg akarnám állítani a műsort ezt írja ki: Ez a funkció nem érhető el másodlagos set-top-box-on: szünet élőadás.

Pedig egy készülék van bekötve eddig, a főkészülék. Valahogy aktiválni kell hogy ez a főkészülék? Valamilyen kódot hova kell beütni, kikapcsoltam már de sehol sem kérte.


2009. szept. 30. 22:58
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekünk két készülékre van bekötve, és amikor megpróbáltuk a másik tv-n leállítani az adást(nem főkészülék) Nekünk akkor írta ki ezt. De az azért volt, mert megállítani, felvenni, csak a főkészüléken lehet, de mivel neked csak 1 van így nem értem miért írhatta ki. Szerintem hívd fel a az ügyfélszolgálatot, biztos tudnak segíteni.
2009. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!