Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol a többi memória a laptopom...

Hol a többi memória a laptopomban?

Figyelt kérdés
Erről a gépről van szó: [link] most kaptam nem rég, és 500GB memória van írva, ahogy a ráragasztott matricára is. Viszont csak egy meghajtó van ami 232GB. Amikor telepítettem a Windows-t volt még egy meghajtó kb. ugyanennyi memóriával.

2013. máj. 12. 21:07
 1/4 anonim válasza:
Próbálj drivert telepíteni!
2013. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az nem memória, hanem merevlemez méret GB-ban.


Általában van egy partició, ami egy telepítő partició, vagyis azt nem tudod használni, így az kb - ~5GB.


Az 500 GB méret nem gyári GB-ban mérve: 488GB (ennyi az 500 GB valós mérete.)


Szerintem van egy rejtett partició, ami nem látszik de van. Ezt egy újratelepítés nem feltétlen oldja meg. (mert a particiót kéne előhozni, nem feltétlen újratelepíteni.)

2013. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát csak most telepítettem a Windowst és minden drivert feltettem... És nézegettem az oldalt de így se igazán értem h mit kéne csinálni.:sss
2013. máj. 13. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!