Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az Auna...

Kisstudos kérdése:

Mi a véleményetek az Auna Hangfalakról? Nekem szükségem lenne 30-50 fős kültéri rendezvényekre hangfalra! A három küzöl melyik lenni a tuti? Vagy mi mást ajánlotok.

Figyelt kérdés

Www.Electronic-star.hu/passziv-Auna-20-cm-8-PA-hangfalpar-1000W_i2088. htm

www.electronic-star.hu/3-utas-hangfal-Auna-PW-1522-38-cm-800-W_i1336. htm

www.electronic-star.hu/Par-Auna-PW-2222-PA-DJ-haromutas-hangsz-r-2-x-30cm-1000W_i29913. htm



2013. máj. 13. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon kizárólag gagyi cuccok vannak, amik csak pénzkidobásra jók. Egyiket se vedd meg!

50főhöz kültéren egy ilyen szett pl ideális: [link]

2013. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ÉS szted reflex mega r-150, vagy Reflex mega baby r-150?

Melyiket ajánlod melyik a jobb udvarra kültérre?

2013. máj. 14. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiket írtál, ugyanazok! Baby az csak ilyen becenév volt a Reflexnél az R-150esre! Ezek kültéren is megállják a helyüket teljes sávban is, de topládaként akár nagy hangrendszerekhez is kiváló.
2013. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Electronic-star.hu-ról még mély levegőt sem vennék. Hulladék mind. Ibiza, Auna, Skytech, egy kaptafa, kínai, gagyi és ehhez képest irreálisan drága. Amit az előttem levő is válaszolt, egy pofás kezdő cucc ilyen dolgokra. Ha tovább szeretnéd növelni a hangerőt és a dinamikát, akkor még egy végfok, aktív hangváltó, és 15"-os vagy 18"-os mélyeket alájuk!
2013. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
viszont amit kifelejtettem: Castone végfokot nem vennék, mert elég gyatra a hangminőség, bili hangú a cucc tőle. Inkább t.amp, vagy hasonló. (hallottam reflexet castone végfokkal, és zeck végfokkal. ég és föld)
2013. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez a Reflex ládák kifejezetten jók...

Oksa akkor használtba nézek vmi normálisat és hagyom az electronic-start.

Köszi szépen...

2013. máj. 20. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!