Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung mini DV kamera. Mi lehet?

Samsung mini DV kamera. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Hi! Van egy 2 éves Samsung mini DV kamerám, és ha ki akarom venni a kazettát belőle alul, akkor csak felpörög egy villanymotor, de nem adja ki. Hogy tudom manuálisan kiszedni? Lehet, hogy elszakadt a szalag, vagy mi lehet?

A garancia lejárt, a bene lévő dolog bizalmas (nem szex..) és egy szervizben ott kéne hagyni, és 8e ft csak az, hogy megnézik.


[link]


2009. okt. 1. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez úgy lehetséges, hogy a burkolatot megbontva (óráscsavarhúzó) hozzáférsz ahhoz a fogaskerékhez, amit a villanymotor nem hajt most meg. Azt kézzel (szintén óráscsavarhúzó) böködve a megfelelő irányban lassan kioldódik a befűző mechanika. Kivéve, ha reteszelve is van, akkor ez előtt a reteszt is meg kell keresni és az nem egyszerű. Az egész elég bonyolult, ha nem tudod mi hol van, és nem vagy szakképzett sem. Legjobb lenne talán ha beszélsz a szervizessel, talán rugalmas annyira, hogy ha megkéred, hogy előtted vegye ki a kazettát és csak a kamerát akarod otthagyni, megteszi. (Nem feltétlenül kell azzal nyitni, hogy bizalmas, senkinek semmi köze hozzá, az is lehet, hogy csak neked sürgős valamiért, ami rajta van.)
2009. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) Este megpróbálom, igazából a bontást szerettem volna elkerülni (reménykedtem benne, hogy van olyan kis pöcök, mint pl a cd lejátszókban), de akkor nekiállok.
2009. okt. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!