Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 chippelt es lt 3. 0...

Xbox 360 chippelt es lt 3. 0 van rajta csak nem indulnak az irot jatekok?

Figyelt kérdés
akkor anyit kell csinalni hogy flesseltetni kell ?

2013. máj. 15. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Játék helyett ki kell nyitni egy kib@szott nyelvtankönyvet és meg kell tanulni magyarul!
2013. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mind1 az hogy,mivel,mire és hogy hogyan van kiirva a játék...
2013. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hihetetlen66 bocs hogy nem magyarorsagon születem es nem magyarorszagon elek es ezert nem igazan ismerem a magyar nyelvet..

amugy a jatekok jol vannak kiirva

2013. máj. 15. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégse ha nem indulnak.
2013. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt mondja már meg nekem valaki, hogy aki nem magyar és nem is beszél magyarul, mi a szarnak erõlködik magyar fórumokon?

Én vajon miért nem írkálok orosz oldalakra google fordítóval?

2013. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem google forditozok mert szerbia egy olyan reszen szulettem ahol magyarok is vannak es ez nekem rosszul esik hogy itt szerbiaban is piszkalnakk azzal hogy nem tudok olyan perfekt beszelni meg meg magyarorszagon is nekem ez rosszul esik :S
2013. máj. 15. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!