Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 4 hangfalkábel 2 csatlakozó?

4 hangfalkábel 2 csatlakozó?

Figyelt kérdés
Ha van egy erősítőm amiből hangfalanként 4 kábel jön ki (magas +; magas -; mély +;mély-), de a hangfalakba csak két (+ ill. -) csatlakozó van (feltételezem mert van bene hangváltó), akkor megcisnálhatom-e anélkül hogy bármi kár érné a hangfalakat vagy az erősítőket hogy a magas + illetve mély + kábeleket összesodrom és bekötöm a hangfalba?

2013. máj. 15. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz, az erősítőd multikábelezésre van felkészítve. Még csak összesodorni sem kell. Vmelyik kimentre rákötöd és kész.

Azért, ha megírod az erősítő típusát, biztosabb lennék a dologban. :)

2013. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen akartam kérdezni hogy érdemes-e meghajtanom panasonic sa ak200vel a mganat supreme 1000-es hagfalat?:D:D:D:D:D:D:D:D
2013. máj. 15. 21:49
 3/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem jó ötlet:D
2013. máj. 16. 15:41
 4/4 anonim válasza:
esélyes hogy az erősítőd bi-amp, azaz külön végfok hajtja a mélyközepet és a magasat. Nem vagyok hifista, Panasonic sa-ak330 hifi-m van kompúterhez, dugtam már rá másik hangfalat is, nem csak a gyárit, de nem raktam bele vagy kiiktíttam a 2 utas hangfalakban a passzív váltót. Ugyanis a mély kimeneten nem jön ki a magas egyértelműen...
2013. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!