Roaden kérdése:

Koobe s7 Easy tablet. A bekapcsolás után megjelenik az Android felirat és ennyi, ennél tovább nem indul. Mi lehet a gond és van e rá megoldás vagy vissza a szervízbe?

Figyelt kérdés
A lányom kapta szülinapjára és egy nap után jött elő ez a probléma. Azért lenne jó ha valaki segítene,mert a szervíz biztos lenne legalább egy hét,a lányom meg nagyon el van keseredve.

#probléma #Android #tablet #Koobe #android indítás #android rendszerhiba
2013. máj. 19. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ezért próbálunk mindig ilyen noname tabletekről lebeszélni titeket! Próbálj meg egy Hard resetet nyomni rajta, ha az se segít akkor vidd vissza boltba gariztasd.
2013. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
1. válaszolónak igaza van! Szerintem ha már vettetek egyet akkor Ipad-et vagy valami hasonló jót kellett volna. Hány év garancia van? De szerintem ne költsétek szervizre a pénzt, úgy ahogy van vigyétek vissza. Mivel még nem hallottam róla ezért fogalmam sincs,hogy mennyibe fájhatott. A pénzt kérjétek vissza és egy kis spórolással vegyetek egy jobbat! :)
2013. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Esprimo Mobile ***** válasza:
Remélem visszakaptad az árát vagy legalább kicserélték. Nekem sosem volt tabletem de 1 éves okos telomal már jártam igy. egyszer ,de egy factory reset-el pár perc alatt megoldottam, (kikapcsol , bekapcs gomb hang lefele gomb nyomva tart adig amig bekapcsol és betölt a recovery menü ott kiválaszt factory reset menüpont). Csak az a baj hogy ez a recovery menü elöhivo gombkombinácio készülékenként eltér (pl a bekapcs és hangerö fel gomb le helyett, vagy ha vanak érintögombok akkor egy home-ot. vagy menüt kell nyomva tartani mellé). Sajnos nemtudom azon a kütyün hogy hivhato elö a menü de szerintem megér 20-perc ki-be kapcsolgatási játékot hogy rájöj a nyerö kombináciora. Kb 15 másodpercig kell fojamatosan nyomni a bekapcsolóval egyszere hogy bekapcsolás után egykis változatlan töltögetö képernyö után elöbukkanjon . De azért nézd át. elöte a tablet oldalát hátulját hátlapot levéve vane rajta gyufaszálal benyomhato reset gomb , ha van akkor nyomd be és tarsd benyomva legaláb 5 másodpercig (röviden nyomva lehet csak simán ujraindit). Sajnálom hogy nemtudtam konkrét választ adni, de azért remélem sikerül szerviz nélkül megoldani . Nekem nemlett visszatérö hiba. Az Ipad-os ajánlásokal kapcsolatba, ha nemvagy eleresztve anyagilag isten ments hitelt felveni egy sérülékeny kütyüre , azalmeg mégsem lepheted meg a lányod szülinapjára hogy kap 1-év gondolkodási idöt mien tabletet szeretne az adig spórolt pénzböl szülinapjára.
2013. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Arke válasza:
A factory reset bevált, köszi a tippet :)
2014. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jó ez a gép...ilyen hibák Ipadokon is előfordulnak
2015. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 molotov64 válasza:
Nekem is ilyen gondom volt. A noname-es válaszolóknak üzenem, hasznosabb lett volna nem hozzászólni, ha nem értenek valamihez. Esprimo Mobile adott egyedül szakszerű és használható választ. Nekem is sikerült ezzel a módszerrel (factory reset) a leírt módon életre kelteni a gépet, köszönet érte! :-)
2015. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!