Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A PS Vitának jobb a fogása,...

A PS Vitának jobb a fogása, mint a PSP-nek?

Figyelt kérdés
Vettem egy PSP, és igaz, hogy felnőtt kezem van, de nekem kényelmetlen. Rossz helyen van az analóg kar, fáj tőle a hüvelykujjam. A PS Vita jobb ebből a szempontból?

2013. máj. 19. 17:59
 1/6 anonim válasza:
Igen, szerintem sokkal jobb.
2013. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jóval jobb, bár nekem a PSP sem volt kényelmetlen.
2013. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul fogod...

[link]

Tessék itt a pic szerintem vita analógja is ugyan olyan mint pspjé sőt szerintem beljebb van

2013. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És amúgy a vitának jobb a játékélménye? Érdemes a PSP-t vitára cserélni (vagy venni mellé egy vitát?) Kevesebb játék van rá... (Eddig a háborús játékok jöttek be nekem.)
2013. máj. 19. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nekem a psp-m most 6-7 éves, de még ha valaki fel is ajánlaná hogy cseréljünk nem kéne ráfizetnem akkor se cserélnék vele...

Mellé érdemes venni de sztem psp re van annyijáték h nem lehet megunni...

Viszont nem értem vettél 1 pspt és má vita kell? minek vetted meg a pspt akk?

2013. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak rendes PS3 volt otthon, és még soha nem volt hordozható játékgépem, így nem is tudtam, hogy ez ennyire jó. De most külföldön dolgozom, és vettem olcsón egy PSP-t, és lehidaltam tőle, milyen jó ezen a játékélmény. Nekem jobban tetszik, mint az asztali PS3 (pedig egy szép nagy led tv-re van otthon rákötve). Csak valahogy nem áll kézre, fájnak tőle az ujjaim. Ezért arra gondoltam, hátha a PS Vita jobb (meg azon skypeolni is lehet pl.), és vennék egy olyat is a PSP mellé. :)
2013. máj. 20. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!