Melyik xbox 360 az amelyik nagyon gyorsan túlmelegszik és meghal?

Figyelt kérdés
Xbox 360 pro 20 gb-osat vettem és attól félek (úgy hallodtam hogy van olyan amelyik túlmelegszik) túlmelegszik és elromlik.

2013. máj. 20. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát igen ez a fajta hajlamos a túl melegedésre ami 3 led problémát okoz! a slim fajtánál már ettől nem kell félni !
2013. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Francba, ha mondjuk egy max payne 3 mal játszok 2 órat akkor is?hogy megy ez? Mit lehet ellene tenni
2013. máj. 20. 18:07
 3/13 Vortrex ***** válasza:

Ez nem úgy működik, hogy 2 óránál tovább játszol vele és kigyullad... Biztosítani kell neki a szellőzést, legyen neki kb. 50 liter légtere, tehát ne legyen benyomorítva a zárt tv szekrény leghátuljába és nem lesz baja...


Úgy szokott kialakulni ez a hiba, hogy egy tv szekrénybe be van nyomorítva évekig a gép, ahol nincs semmi légmozgás, ezalatt teleszívja magát porral és ez öli meg. Ha normálisan használod semmi baja nem lesz, ne aggódj.

2013. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépn nagyon, nagyon sokat segítettél!Már azt hittem hogy rossz gépet vettem nagyon sok helye lessz!!Köszönö a választ mindketőtöknek(vagy ha egy ember írta akkor neki) :D
2013. máj. 20. 19:04
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

"Xbox 360 pro"

Az mi a tököm? Van slim, van fat (phat), van jasper/corona/stb. alaplapos, de olyan hogy pro nincs.

Hol képzik az ilyen tudatlan embereket?

2013. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy egy tudatlan mert van oan hogy Xbox 360 Pro , Arcade , Elite , Slim !! barom !
2013. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vortrex ***** válasza:
Van olyan, elég lett volna csak rákeresned és bölcsebb maradtál volna...
2013. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az csak azt jelzi hogy milyen tartozékokat kapsz, a gép típusa bármilyen lehet. És így a kérdés még továbbra is baromság, mert a Jasper/Trinity/Corona lapos gépek nem melegednek túl.

És akkor #6 és #7, hol képzik az ilyen tudatlanokat?

2013. máj. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vortrex ***** válasza:
Kérlek, ásd el magad
2013. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Kösz nem, mert akkor még rosszabb lenne a hülye-okos arány. Helyette téged, és a hozzád hasonló IQ fightereket kellene leölni.
2013. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!