Mennyiért tudnám eladni szerintetek a discmanem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 2005 december 21.-én vásárolt Sony Walkman D-NE004 discmanem. Amit az akkori bolti árak (30 ezer ft-hoz képest) jóval olcsóbban vásároltunk.

És mivel számomra felesleges mivel van Myaudio Life mp4-em 16gb-os class 10-es Kingston kártyával, így el szeretném adni.

Fülhallgatója nincsen meg mivel nagyon rossz állapotban volt és szó szerint le jött róla a szigetelés a hétvégén dobtam ki a kukába a fülhallgatót és el is volt már sárgulva... De a discman-nek semmi baja.

Papírjai meg vannak doboza nincsen meg. Eddig alig volt használva. Ha meg használtam akkor sem sokáig csak ha az mp4 lemerült és kellett valami ami játszik zenét. Eddig szekrényben volt tárolva csak most, hogy megláttam gondoltam megkérdezem szerintetek mennyit érne.



2013. máj. 20. 22:07
 1/5 anonim válasza:
Max egy ezrest, de en azt is sokallnam erte. Mar teljesen felesleges a discman, mp4 meg az okostelefonok vilagaban
2013. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek már szinte eszmei értéke van, ki akar cd-ket írogatni meg küszködni az ugráló lemezekkel azért, hogy menet közben zenét hallgathasson? Inkább zsírozd le, tedd fel a padlásra és vedd elő 15 év múlva :)
2013. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy nem volt annyira drága 13 ezer ft volt .de valami komolyabb választ kaphatok? Vagy esetleg cseréljem el valamire? Dikk a macskák nyögnek... miattuk nem ér sokat a discman em ha valaki le lövi a macskákat neki adom a discmant. Na jó komoly ra fordítva a szót meg próbálom eladni vagy el cserélni valami értelmes dologra. (Valakinek kell macska, mert az agyamra mennek ...
2013. máj. 20. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek komoly válaszok voltak. Kerekedelmi és használati értéke 0(nulla) forint. Gyűjtő esetleg ad érte gombokat, de sokra ne számíts.
2013. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sebaj attól függetlenül meg próbálom eladni vagy el cserélni aztán ha nem lesz rá érdeklődő akkor megy vissza a szekrénybe :-( köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 21. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!