Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen külső hangkártyával...

Milyen külső hangkártyával érdemes összekötni a laptopot és egy Logitech X530-ast?

Figyelt kérdés

Nézegettem 5-10ezer forint körül USB-hangkártyákat, de nem tudom, hogy melyik milyen minőségű hangot ad.

ezeket néztem:

Delock USB Sound Box 7.1

[link]


Trust SC-5500p

[link]


SWEEX SC016 7.1 External USB Sound Card

[link]


I-TEC 7.1 Channel Audio Adapter

[link]


kicsit drágább kategóriában lenne még egy:

Creative SB X-Fi Surround 5.1 USB

[link]

talán meg is fizetném ha tényleg jobb minőséget adna de nem tudom hogy össze lehet-e kötni az X530as 5.1esemmel mivel ezen a "rear" és a "C/sub" mellett a jobb és bal RCA-s és ezt nem igazán értem. kép:

[link]


szeretném ha ajánlanátok egy hangkártyát, amit biztosan össze tudok kötni az 5.1emmel (ezt 3db kis jackel kell csatlakoztatni: zöld fekete rózsaszin) [link]

és jó minőségű hangot is ad nem horror áron (max 15körül)



És lenne még egy másik kérdésem is:

egyidejűleg lehetséges e settopbox jelét rákötni ilyen eszközre?

némelyik hangkártyán található SPDIF ki- és bemenet, tehát az működhet ha a settopboxot összekötöm a hangkártya SPDIF bemenetével és a 3jackes kimeneten az 5.1em szólni fog?

kép a motorola settopbox hátuljáról:

[link]


Ha csak a kérdés egyik részére válaszoltok azt is nagyon megköszönném:)


2013. máj. 21. 01:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!