Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Androidos táblagépre keresek...

Androidos táblagépre keresek valami appot online videonézésre. Pl. MTV Hungaryn, valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
Music tv oldalán (MTV) szeretnék online videokat nézni androidos táblagépről, de eddig semmi appot nem találtam hozzá. Örülnék, ha valaki tudna rá megoldást. Köszi!

#Android mtv
2013. máj. 21. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Flash-t kell telepíteni.
2013. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Adobe air-tettem rá, de hiába
2013. máj. 21. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom írni, amit előbb: FLASH-t kell telepíteni.
2013. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rajta a flash, méghozzá a megfelelő, direkt figyeltem, de az mtv-s videók így se mennek.
2013. máj. 21. 14:09
 5/6 anonim válasza:
Sajnos nem mindegyik ilyen fajta app fut minden tabletten, ha még rajta is van a megfelelő flash player. A MINDIG-TV-t szerettem volna beüzemelni, sajnos nekem ki is írta, hogy ez a tablet nem támogatott :( Próbálkozni kell az appokkal.
2013. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Flasht még mindig nem tudtam rá, megfelelőt, de arra rájöttem, hogy a Maxthon böngészővel ha megnyitom, utána kirakja a kis ikont, arra kattintva valahogy megnyitja a kisvideókat, általában mindenhol :) De egyedül ez a böngésző képes rá, a többi csak sötét feketeséget mutat.
2013. máj. 29. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!