Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Myaudio 708W tabletről vélemén...

Myaudio 708W tabletről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A teszteket én is el tudom olvasni(bár sokat nem mond...:-)), inkább a személyes tapasztalatok, vélemények érdekelnének.

Nem szeretnék százezres csúcsmodellt, könyvet olvasni,filmezni illetve zenére használnám, max játék meg netezés.

Illetve egy olyan kérdésem lenne még ezzel kapcsolatban, hogy az, hogy 3G kompatibilis az azt jelenti, hogy bele tudok rakni egy mobilnet kártyát és netezhetek rajta?



2013. máj. 21. 13:06
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én vettem egyet egy hónapja azóta volt egy szervizelése de alapjában véve teljesen megvagyok elégedve, nagyon jó tablet, bár az akksija keveset bír de amúgy minden területen nekem nagyon jól működik :)
2013. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ja és sajnos ez a modell nem támogatja a SIM kártyát

, én Wifi Hot Spotot használok hozzá. Tökéletes

2013. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gergo706 válasza:

Hello, nekem volt már alkalmam szemügyre venni ezt a tabletet és ha meg1x odakerülne a sor hogy egy ilyet vegyek, biztos hogy nem tenném meg. Az rendben van vele hogy elég jó kis appokat és játékokat visz de elég sok hibája van már. Pl.: a kamera csak zölden világít, gyenge az aksi ( kb. 70 %-ról 16 % -ra vagy 3 perc alatt lemegy ), és a gyári töltője is hamar meghal.

Ha megfogadod a tanácsom inkább egy erősebb táblagépet veszel!

2013. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!