Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A fejhallgatóm miért nem sztereó?

A fejhallgatóm miért nem sztereó?

Figyelt kérdés

Nos az lenne a gondom, hogy vettem egy Numark hf 125-ös fejhallgatót, de kb. 1 hónapja eltört a vezetéke. Ezzel még semmi gond nem lenne, kicseréltem, de nem szólt... Most jöttem rá, hogy ha az egyik + kapcsot (jobb v. bal) összekötöm a közös ponttal akkor szól normálisan. Ha rendesen kötöm be akkor csak a zene alapját hallom, se éneket se gitárt...

Már nem tudom hányadik jacket cseréltem rajta, mert eleinte arra gyanakodtam. De tuti valamit a kötéssel kell csinálni. Légyszi segítsen valaki.


2013. máj. 22. 00:46
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem írni, hogy ha rendesen van bekötve akkor mintha egy reverb effekt lenne a zenén, csak akkor jobb, ha a balansz valamelyik oldalra van húzva.

Illetve ha a + és a közös pont van összekötve akkor, ha a balance középen van akkor jó, viszont vagy a jobb vagy a bal állásban nem szól (kötéstől függően).

2013. máj. 22. 01:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy kép a kötésről, de esélyesnek tartom, hogy felcserélted a testet az egyik oldallal.
2013. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!