Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Notebookommal lett valami és...

Notebookommal lett valami és nem tudom visza állitani, elmosodott a kép és olyan csuf let rajta minden elmosott betük ki lehet olvasni de olyan más mint az elött Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Elmosodott a kép máskor gyönyörü volt a kép most meg olyan ocsmány.Dell latitude 2120-as notebookról lenne szó.

#notebook #Dell Latitude #elmosodott kép
2013. máj. 24. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

indítsd újra,

ha ez nem segít,akkor írd le ,hogy mi után lett ilyen,

2013. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inditottam párszor ugyan olyan. Attól lett hogy kicsit takaritottam rajta és pár programot letöröltem de az egész programot ismerem amit letöröltem de lehet ,hogy valami lényeges progit is letöröltem és attól lett ilyen.Milyen program lehet?
2013. máj. 24. 15:46
 3/6 pinkpancser ***** válasza:
Nem töröltél véletlenül drivert? Nem állítottad el a felbontást?
2013. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,sajnos és ha igen mit kell tennem?
2013. máj. 24. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Hi!


Mutass már egy képet róla....

2013. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mit mutassak?irtó szar a kép és valamit letöröltem az biztos de nem tudom ,hogy mit SEGITSETEK kérlek
2013. jún. 2. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!