Mit tennétek e helyemben, avagy PC vs. Konzol?

Figyelt kérdés
Van egy gépem: Intel Core i3-2100 3.1GHz,ASUS NVIDIA GeForce GT 440 1GB DDR3, 4GB RAM,Asus P8H61. Ezt a gépet fejlsztenétek, vagy next gen konzolt vennétek?

2013. máj. 24. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én a gépet fejleszteném.:) Az XBOX One-tól hánynom kell, szerintem a PS4 sem lesz nagyobb durranás. Egy ilyen konzolnak az árából már egy elég jó gamer gépet is összehozhatsz, ha néhány elemet megtartasz a régiből.:)
2013. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Konzol, de én konzol párti is vagyok.

Leginkább a játékfelhozatal miatt. Jelen generáció konzoljai is játék szempontjából milliószor jobbak PC-nél, PC-nek csak az az előnye, hogy jobb a grafikája. Next gen konzolok már ezt kijavítják. Még ha nem is fog úgy kinézni, mint egy Crysis 3 ultra grafikán egy 300 ezres PC-n, valószínűleg meg fogja közelíteni.

És olyan játékok lesznek rájuk, főleg PS4-re, ami PC-n soha.

2013. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eladnám ezt a gépet, megpótolnám és uj generációs konzolt vennék!

Xbox 360 slim tulaj.

2013. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Next-gen konzolokat (Xbox One,PS4) jegelném egy évig addigra előjönnek a nyűgjeik ,és lesznek rá játékok is sőt az áruk is lejjebb megy.

A jelenlegi konzolok 1-3 évig támogatottak maradnak a helyedben vagy PS3-at vagy Xbox360-at vennék egy rakat játék mindkét konzolhoz.

2013. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!