Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudtok ajánlani jó és strapabí...

Tudtok ajánlani jó és strapabíró laptopot ami 90% -ban netezésre és dvd írásra lenne használva?

Figyelt kérdés
Van valakinek biztos tippje? Nektek milyen van ès mire használjátok?
2013. máj. 25. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra a manapság kapható laptopok 99%-a képes.
2013. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

új vagy használt kell ?mekkora az értékhatár ?

alap dolgokra ezt ajánlom :

[link]

Ebben a kategóriában sok ember tapasztalata alapján ez a legjobb

2013. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmikèp nem szeretnèk használtat ès olyan 100-120 között gondoltam, sokat szoktunk ìrni inkább az a meghatározó, amit linkeltèl elsõre jól nèz ki.
2013. máj. 25. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Amire neked kell, ez is bőven elég:

[link]

2013. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat írsz, arra nem való a laptop. Sokkal hamarabb tönkremegy az írója, mint egy mezei 5,25'-os író, és sokkal-sokkal drágább a cseréje. Ha nem feltétlenül muszáj változó helyszíneken írni a dvd-ket, akkor egy akármilyen laptop, és egy firewire vagy USB csatlakozású, SATA felületű külső 5,25'-os ház, és bele egy tetszőleges DVD író a megoldás. Ha tönkremegy az író, 6000 forintért veszel bele mésikat, ennyiért egy laptopszervíz szét sem szedi a gépedet.
2013. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát pont az a gond hogy most van asztali pc-m de helyhiány miatt el kell adjam ,mert egyszerûen nem fèr el rendesen a lakásban ezèrt gondolkoztam laptopban, tudom hogy az nem olyan teljesìtmènyû de nem tudok mit csinálni.
2013. máj. 26. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!