Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy full HD tévét,...

Vettem egy full HD tévét, amin a HD adások tökéletesek, de az analóg adások képei nem szépek, sőt. Ez hiba, vagy normális?

Figyelt kérdés
A HDMI kábellel hozzá csatlakoztatott házimozis DVD filmek se tiszták :(

2013. máj. 26. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hd tvén minimum digitális adásokat kellene nézni. Ha analógot nézel akkor normális mert túl kicsi a felbontása.
2013. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tv nem tudja feljavítani az adást, tehát ami nem HD az nem is fog olyan minőségben megjelenni. Ugyanez érvényes a DVD-re is.
2013. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az analóg adásokat az ilyen tv-k mindig rosszabbul jelenítik meg mint egy képcsöves tv, mert digitális adáshoz lettek optimalizálva. Ami a hdmi részt illeti ha házimozi,lehet a felvétel gyenge minőségű, illetve ellenőrizd, h azonos e a két hdmi típusa a tv-n és a dvd-n és próbáld meg másik kábellel.
2013. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

normális igen az analóg adás miatt nem kell aggódni már nem sokáig lesz,országos váltás lesz digitálisra.

a régi dvd filmeket meg majd úgy is hanyagolni fogod,én már abszolút nem is nézek dvd formátumot,csak hd vagy full hd azt meg nem érdemes kiírni sima dvd re nem fél rá.

leszeded gépre aztán azon keresztül lejátszod.

2013. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam, hogy nem én vettem xar tévét. Bár a DVD filmek miatt kissé csalódott vok, hiszen az eredeti filmek sem tiszták. Gondolom ezért találták ki a Blue Ray lemezeket, mert azok HD-sek?!
2013. máj. 26. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!