Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám rávennia szüleim...

Rekusskaa kérdése:

Hogyan tudnám rávennia szüleimet, hogy vegyenek nekem egy tabletet?

Figyelt kérdés
mondtam nekik hogy én ki is fizetem meg minden de így sem akarják.Mit tegyek?Segítenétek?

2013. máj. 26. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod fizetni, vedd meg magadnak.
2013. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Beszéljétek meg miért nem akarják, és te miért igen. Azért, hogy legyen, vagy mert a haveroknak is van, nem kell.


Azzal is tisztában vagy, hogy hány órát kell kell egy tablet áráért dolgozni egy átlag magyarnak, és egy minimálbéresnek?

2013. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem netezel este 11-kor. ha jól gondolom ezt sem támogatják...
2013. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha majd tudsz néhány olyan érvet hogy milyen haszna lenne egy tabletnek, akkor rögtön vesznek, ne aggódj.

De amíg csak facebookozni kell meg youtube videót nézni, gyanítom nem győzöd meg őket.

2013. máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van.Azért köszi mindenkinek:D
2013. máj. 27. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!