MindigTV dekóderrel, vagy anélkül?

Figyelt kérdés
A mindigTV alap 7adását szeretném fogni, mindenképpen kell hozzá egy valamilyen dekóder, vagy az újabb TV-k ezt a funkciót autómatikusan ellátják? Sharp Aquos LC-32DH65S típusú készülékem van, de ezen akármennyi hangulás után is csak az alap három csatorna hozható be.

2013. máj. 27. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

akkor nincs benne az a dekóder, amit külön fogsz megvenni az osanban nyolcezer forintér...


nézd meg, hogy milyen csati van hátul, ha van szkart, akkor még azt is vegyél a nyolcezreshez.(mert abban nincs)

a nyolcezres az már minden finnyás igényt kielégít..tegnap vettem az anyósomnak, volt öröm.

2013. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mármint szkart csatlakozó kábelt..500 péz...
2013. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne dekóder, hét adót kellene fogni.

Bár lakóhelytől is függ(lehet, hogy ahol laksz ott még nincs), illetve a TV beállításától.

[link]

2013. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A 7 alap csatornát (ha tudja a HD dekódolást!!) dekóder nélkül is kell hoznia. Ha van 3 (és DIGITÁLISBAN jön!!), akkor meg kell lennie a többinek is. Még lehet hogy antenna gond is.

Ebben az esetben dekóder a többi fizetős csatorna vételéhez kell, hogy legyen hova dugni az előfizetői kártyát.

valami más gond van Nálad, de nem találtam meg készüléked műszaki adatait.

2013. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor próbáltuk finomhangolni, de ugyanúgy csak a 3 alap jött be. Az már lehet, hogy az antennával van a gond, hagyományos fel a szekrény tetejére mert ott közelebb van a vétel stílusú antenna. A lefedettséggel nem hiszem, hogy gond lenne. Budapest, XV. kerülete szerintem fedve van.
2013. máj. 27. 20:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen már kérdeztem, de nem vagy hajlandó válaszolni..

Digitális adókat fogsz??

Melyik az a 3?

Meg lehet nézni, tedd meg, milyen felbontásban jön az M1???

2013. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Digit adót fogok. M1, TV2, RTL. Az m1 normál minőségben jön, nem hd.
2013. máj. 28. 07:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon zavar, hogy hiányosak az információk, csak visszakérdezésre jön olykor, ráadásuzl ellentmondóak, mint most is.

2 multiplexről jönnek a MinidigTv adásai, Te mindkettőt veszed.

Egyikről az M1-et, másikról az RTLKlubot és a TV2-őt.

Az egyiken még az M2HD és a 2 DUNA.


De! Az M1 csak HD-ben kerül (Digitális!) sugárzásra, hogyan vehetsz Te normál minőséget?

2013. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor HD m1 jön. Igazából nem az én készülékem, csak ismerősnek próbálok segíteni, ezért van néha, hogy hiányosak az infók.
2013. máj. 28. 15:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha az M1 hagyományos felbontásban jön, akkor 100 százalék, hogy az analóg adókat fogod. Ha a digitálisat fognád, akkor HD lenne és jönne a többi közszolgálati is, mivel egy "csomagban" vannak.


Meg kellene próbálnod a kézi keresést digitális csatornákra a megfelelő frekvencia megadásával. Budapest, Széchenyi-hegy: 610 MHz (A mux, M1, M2, Duna, DunaW) és 802 MHz (C mux, TV2 és RTL).

2013. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!