Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xboxhoz szeretnék kinectet...

Xboxhoz szeretnék kinectet vásárolni! Valaki segítene? Többilent

Figyelt kérdés
Van egy xbox slimem most szeretnék kinectet venni hozzá de nem tudom hogy minden fajta slimhez lehet kinectet csatlakoztatni? És hogy hallottam hogy kell hozzá frissítés. Ehez kell live vagy valami letöltés? Köszönöm a válaszokat előre is!

2013. máj. 28. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy fajta slim létezik, kinectet pedig bármilyen xboxhoz lehet csatlakoztatni, nem slimhez is.

Gondolom ezer éves dash-hal nem működik, szóval valszeg kell frissíteni liveról.

2013. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi és azt hallottam hogy amit adnak hozzá játékot azon rajta van a frissítés és ha azzal frissítem akkor nem kell hozzá live? És hogy ha így frissíti a dasht akkor is tudok játszani rgh-s játékokkal?
2013. máj. 29. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!