Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudom felmásolni dvdröl...

Hogy tudom felmásolni dvdröl a hddre a játékokat xboxon?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy xbox 360 slimet 250gigásat, hogy tudnám megoldani h lemez berakása nélkül is tudjak játszani?

Csak azér h ne karcolodjanak a lemezek annyira.


Köszi a választ elöre is.



2013. máj. 31. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt sehogy nem tudod megoldani,lemez mindenképpen kell, de ha fel van másolva hallani fogod ahogy 1percen belül leáll az olvasó,onnantól már HDD-ről fut,a játékok nem karcolódnak ha óvatosan kezeled őket,amíg a gépbe helyezed vagy cseréled esetleg egy másik game-ra.

játék másolása a HDD-re berekod a játékot nyomsz egy "Y"-nt kiválasztod az "install" opciót és "A"-val ok-ézod, ha külön kérdi,akkor a HDD válaszd ne a "Cloud"-ot kb:5-10 perc múlva fel is másolja a HDD-re,és indulhat a game.

2013. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még valami,a gépet fektetve használd,és játék másolás közben ne mozgasd,mert belekarcol a lemezbe.
2013. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ. ment a zöld kéz
2013. máj. 31. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!