Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG 32LM3400 tv-je esetleg van...

LG 32LM3400 tv-je esetleg van valakinek? Megéri? Most van akcióban és gondolkozom, hogy megvegyem-e! Vkinek esetleg tapasztalata?

Figyelt kérdés

#LG #TV #lg 32LM3400
2013. máj. 31. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehogy megvedd csak egy HD ready-s kaka.

Ennyi pénzért Full HD-s TV lehet venni.


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az írták, h az LG is full hd-s! de most h rákerestem tényleg van ahol hd ready-s, de vhol full hd?! akkor most nem full hd-s? A 3d miatt tetszett meg igazán, mert ennyiért nem nagyon láttam és több pénzem sajnos nincs rá :S..akkor ezt semmi képpen se vegyem?
2013. máj. 31. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Árukereső a legpontosabb ezen a téren mivel ha jól emlékszem 4-5 ország is,érdeklődött a programja után.


Itt láthatod az általad linkelt TV-t,nagy átverés ráadásul az LG passzív 3D megoldása egyből a felére csökkenti a film felbontását ami egy HD Ready TV esetében szerintem nagyon ocsmány lenne.Csak Full HD TV-t érdemes venni.


[link]

2013. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!