Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót ajánlotok...

Milyen fejhallgatót ajánlotok ma 15000 Ft+ szállítás?

Figyelt kérdés

Razer electrat nem veszek.

Fontos nekem hogy jól nézzen ki, kényelmes legyen és hogy nagy legyen a BASS.

Köszi a a válaszokat! Zenehallgatás céljából.



2013. jún. 1. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
JVC ha rx300. Ilyenem van nekem is. 4éve vettem akkor még 8ropi vopt most már 4ért lehet kapni. Nagyon szépen szól. Én Gamingra és zenehallgatásra is egyaránt ajánlom. Nagyon durva basszusa van jó eq beállításokkal és eléggé időtálló.... [link]
2013. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sony XB-600.
2013. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben nem fogsz csalódni. Kiváló minőségű, nagyon kényelmes, mintha rajtad sem lenne, a hangzása pedig remek. Nagyon jól visszaadja a mélyeket is.

2013. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszokat figyelmen kívül hagyhatod, ha a basszus a lényeg, akkor Sony MDR-XB500.

Viszont itt már tényleg csak basszust hallani kb, szóval kizárólag elektronikus zene meg aki tényleg csak a basszus miatt hallgatja a zenét annak való.

2013. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. jún. 1. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek a Sony XB modelleknek tényleg olyan brutál a basszusa, mint amennyire mondják? :)
2013. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!