Ipod touch 2G whitedoor 6 szofver?

Figyelt kérdés
Van ez a whited00r 6 os szoftver az ilyen régebbi ipodokra, és iphonokra. 1-es és a2-es generációra készült. [link] Nekem az a problémám vele, hogy nem sikerül, hiába csináltam úgy ahogy leírták. A franc vigye el az összes se.gfejet, hogy nem lehet egyszerűen megcsinálni, mindíg kell valami hiának lennia...mindegy ez az én formám. Én úgy próbáltam ahogy le van írva. Ipod be, ituneson shiftel a restore-ra és ott betallóztam az ispw fájlt, de valami 1604-es hibát írt ki. Utána megpróbáltam úgy, hogy DFU-ba teszem az ipodot, na ott csillant valami remény, mert elkezdett tölteni valamit. DE a végén megintcsak sz.rt sem ért az egész, mert újabb hibát írt ki, ezúttal 1600 ast...nagyon találó. Szóval nem sikerült. Tud valaki segíteni?

2013. jún. 2. 11:10
 1/1 anonim válasza:
Hát, szerintem restore-old a hivatalos firmware-re, azthiszem a legfrisebb 4.2.1 talán, aztán így próbáld meg telepíteni, ahogy leírták! Szerintem tiszta ios-en működnie kell!
2013. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!