Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple Iphone 3GS vagy Apple...

Kormy kérdése:

Apple Iphone 3GS vagy Apple Ipod Touch 4G?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb? Ne azt nézzétek, hogy az Iphone-val lehet telefonálni is, az nem lényeg, csak hardveres szempontbol.?

2013. jún. 2. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem éri meg. Nem tudom mennyi most egy Touch4G, de biztos van olyan hardveres, vagy jobb telefon annyiért...
2013. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
25%
Szia, nekem ipod touch 4g-m van! :) hibátlanul működik, és jailbreak nélkül is viszi az IOS 6.0-t! Specifikációkban az ipod touch 4g gyakorlatilag megegyezik az iphone 4. generációjával! Tehát szerintem érdemesebb 4g-t venni! A 3gs-ben 256 MB RAM van, az az itouch 4g-ben ez 512 MB, a processzora 1 GHz-es ARM Cortex-A8 alapú Apple A4-es, míg az iphone-é 600 MHz-es, Cortex A8, szerintem a kijelzője is sokkal szebb az Itouchnak! Remélem tudtam segíteni! :)
2013. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. jún. 9. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Ipod Touch 4ben is 256MB ram van... Ez talán segít;

[link]

2013. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!