Ps vita játékok?

Figyelt kérdés

egy hónap múlva tervezek egy ps vita vásárlást, és az lenne a kérdésem ,hogy melyiket ajánlanátok kezdő játéknak ezek közül: Little Big Planet vagy Uncharted G.A.?

az Uncharted trilógiát végigjátszottam és nagyon (nagyon) tettszett. Viszont az LBP-ről is rengeteg jót hallottam.

Én igazából az Uncharted felé hajlok ,csak az drágább is egy pár ezerrel. Az LBP nekem monotonnak tűnik, de az olvasott tesztekben nagyon dicsérték.



2013. jún. 2. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp Uncharted. LBP-t sem árt kipróbálni, de kezdésnek jobb az Uncharted.
2013. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lbp monoton nem annyira jó játék.egy hibája van hogy nem tud lőni mint a mario és alig van ellenség a pályákon ilyen ügyességi játék ez. mész asztán megoldod a pályát ,mikor kijátszottad már többször nem fogod, multija jó(változatos pályák)
2013. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek
2013. jún. 10. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!