Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik 10' tabletet ajánlanáto...

Melyik 10' tabletet ajánlanátok, miért?

Figyelt kérdés

Feladat: filmnézés, tudományos cikkek olvasása és mellé jegyzetelés, lehetőleg pdf olvasási képességgel, zenehallgatás.

Sony Xperia S

Sony Xperia Z

Samsung galaxy note 10.1

Ipad2

Ipad retina

Egyéb?


Más szóval: mennyire jó az S-pen, tényleg tudsz vele írni? Meg lehet szokni? Kompatibilis az Ipad a google-re épített élettel (naptár, g-mail stb.)? A Sony Xperia-Z, Galaxy note 10.1 párhuzamos alkalmazási futtatási képessége elég jó arra hogy tudjak jegyzetelni mellette vagy ezt hagyjam meg inkább a számítógépemnek? IPad tud hasonlót? Tudtok e olyan egyéb eszközt ami a fentieket megbízhatóan egész napon át egy töltéssel bírja?



#iPad #Samsung Galaxy Note 10.1 #Sony Xperia Tablet Z #Sony Xperia Tabelet S #10 colos tablet
2013. jún. 4. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Csak Apple a Többi annak az utánzata.
2013. jún. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem myaudiót vegyél
2013. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nme ajánlom annyira a myaudiot amúgy a sony xperia z és s nem tablet hanem telefon.(az sony xperia tablet z)
2013. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Multigod97 ***** válasza:
Tablet téren az iPad van egyértelmű fölényben. És azt szerintem magad is ki tudod találni, hogy az ad 2 vagy a retina a jobb.
2013. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Multigod97 ***** válasza:
*iPad
2013. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké. Ipad retina a legjobb.

Viszont a legfőbb kérdés: Mennyire kompatibilis más eszközökkel amik nem az Apple alól érkeznek? Párhuzamos futatásra képes-e? (jegyzettömb+pdf megjelenítő) Könnyen összeköthető a windowsos gépekkel?

A samsung és a sony ezeket tudja. Az almánál ezeket nem néztem és a fentiek miatt kicsit óckodom az almaságától.

A kérdésben valóban kimaradt a sonyknál a tablet megnevezés de szerintem ezt kitaláltátok.

Szóval kedves alma rajongók kérlek indokoljátok már meg nekem miért almát vegyek?

2013. jún. 17. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!