Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudtok mutatni egy jó fülhallg...

Tudtok mutatni egy jó fülhallgatót? A többi lent

Figyelt kérdés
max 50ezerér ami szinte minden telefonon jól szól de főleg iphonehoz meg samsung galaxy s3,s4-hez legyen jó a hangja olyan legyek hogy megsüketüljek tőle :D köszönöm előre is

2013. jún. 5. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha valami fülsüketítően hangos, az nem feltétlen jó. Viszont ennyiért már kiváló minőségű fejhallgatók vannak.


[link]


Például ez. Viszont mivel 50 ohmos, kelleni fog egy fejhallgató erősítő. Viszont a hangzása eszméletlen jó. Nekem is ilyen van, csak jókat tudok róla mondani. Egy Canamp fejhallgató erősítőt építettem hozzá, (illetve van egy csöves, de azt csak ritkán használom) gyönyörűen szól. Van egy zseberősítőm is, ha esetleg utcán/útközben hallgatnám, bár erre ritkán van szükségem.

2013. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
a fejhallgatókat nem szeretem mert fültágítóm van és nem kicsi és sose illenek jól a fülemhez ezért inkább fülhallgató kellene
2013. jún. 5. 20:33
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha tudsz rá többet áldozni, akkor mindenképp Sennheiser IE8 a legjobb.

Olcsóbban, Shure SE315.

2013. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
és ez? [link]
2013. jún. 5. 20:43
 5/19 anonim ***** válasza:
Az a ferrari füles túlárazott valami. Hangzásban nem éri el a fent ajánlott két fülest. Ha a fejhallgató nem jó, akkor válaszd valamelyiket, amit a második válaszoló linkelt.
2013. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
lehet hülye vagyok de azok nem tetszenek ez a fül hátuljánál vezetett izék sose jöttek be na
2013. jún. 5. 21:54
 7/19 anonim ***** válasza:

[link]


Akkor itt van ez, persze jóval olcsóbb, de ez még mindig jobb minőségű, mint a Ferrari.

2013. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Azért CX300-at inkább ne, ha olcsó fülest nézünk akkor is lenne jobb alternatíva nála.


Egyébként az 50 ezres árkategóriában nem tudok többet mondani, ami itthon kapható, ha külföldről is tudsz rendelni, akkor még tudnék esetleg párat ajánlani.

2013. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tudok onnan is ha szállítanak magyarba
2013. jún. 5. 22:49
 10/19 A kérdező kommentje:
és ez? [link]
2013. jún. 5. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!