Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megbízható ez az oldal ha...

Belur kérdése:

Megbízható ez az oldal ha előre utalok elküldik a termékeket, valakinek van személyes tapasztalata rendelt már innen?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 6. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha ne vásárolj neten előre utalással. Ez az oldal is tele van siránkozókkal akik rendeltek, de nem kapták meg. (még ha nem is konkrétan erről az linkről rendeltek)
2013. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÉRtem csak elméletileg ugye ez webshop itt is látoma hirdetéseiket gyakori kérdéseken illetve majdnem minden oldalon ott a hirdetésük ezért gondoltam rendelnék tőlük fejhallgatot, bluetooth hedszetet, órát mert jó áron vannak :) Csak érdekel valaki rendelt-e már innen:)
2013. jún. 6. 13:41
 3/4 pinkpancser ***** válasza:

Can you accept PayPal?

Sorry to inform you that we cannot accept PayPal now.


Paypal védi a vásárlót. Ha valamelyik kínai bolt nem használja, akkor érdemes másikat keresni. Hasonló cuccokat kínál sok más cég is, pl dealextreme.

2013. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha jól olvastam itt már nem fogadják el a PayPalt csak WU illetve TT meg Moneygram
2013. jún. 6. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!