Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tévét válasszuk a 2 közül?

Melyik tévét válasszuk a 2 közül?

Figyelt kérdés

Átmegyünk a T-Home-hoz a UPC-től, és az én szobámban még egy régi 12-13 éves plazma tv van, rettenetes képpel.. Ezért szeretnék egy másikat, de most egy összegben nem jönne ki, ezért választjuk a részletet.

[link]

[link]

Filmezésre, játékra (XBOX 360 és PS3) és néha monitorként is használnám a számítógéphez kötve. Kicsit féloldalasan, szóval nem teljesen szemben lenne velem a tv, ezért a betekintési szög lényeges.:) Melyik lenne a jobb a kettő közül?



2013. jún. 7. 16:40
 1/8 anonim válasza:
az első! :)
2013. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első! Én is most akarok a t-home-nál ilyet venni, mert én nekem sincs most jelenleg ennyim TV-re!

Azért az első mert az smart, de amúgy tök ugyan az mind a kettő!

Nekem is xbox-ozni kell, meg közbe tévézni :)

2013. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Samsung mindenképpen, mi is most vettünk egy Smart TV-t, ugyanúgy énis 360 ra használom, (hamarosan ONE-ra!:)), net, tévézés.
2013. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Samsung-ot bár írtad hogy mindenképpen részletre vennéd de nézd meg itt is.

Az ElektroWorld-ban vettünk TV-t a haverommal 10-20% befizetése után kamat mentes részletre el lehetett hozni (12 hónapos) a készüléket + nem leszel 24 hónapra elkötelezve.De te tudod.


[link]

2013. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Én is a Samsungra gondoltam, a Sony nem is nagyon tetszik.:/ Csak azért írtam a Sonyt, mert ő 200, a Samsung pedig "csak" 100Hz-es. Ez nagy/észrevehető különbség? Játékra elég a 100Hz? A szépséget képes vagyok feláldozni a jobb képért cserébe.

2013. jún. 8. 10:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk egy újabb banki hitelbe belemenni, szívtunk már vele eleget.:D A T-Home-nál azért mások a feltételek. De köszi neked is!:)
2013. jún. 8. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Bőven elég a 100 Hz játékra is!
2013. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, neked is ezer kösz!:D :)
2013. jún. 8. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!