Hány Mbs-es routert vegyek?

Figyelt kérdés
Első sorban tisztázni szeretném azt, hogy egyáltalán nem vagyok a hasonló eszközök szakértője. Egy laptopra és egy PC-re akarnám megosztani az internetet. 100 lej (7000 ft.) alatt érdemes venni? találtam 54-lejért(3800 ft.); 60 lejért (4000 ft) 150 Mbs-eset viszont 80 lejért (5700 ft.) már volt 300 Mbs-al.

2013. jún. 8. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Típust mondj, ne árakat! Itthon 6 ezertől már elfogadható árak vannak, a román árakról meg fogalmam sincs.
2013. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

én ilyet vennék szerintem elég is,most ilyen van a gépemen bár nem az enyém csak vendégségben van nálam.

[link]


aztán meg vennék rá ilyet.

[link]

2013. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Antenna nem kell rá külön.
2013. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:

az erősebb antennát azért ajánlottam hogy a falak ne vegyék el annyira a jelet,meg a ható táv is nagyobb kicsit.

én is venni fogok ilyen antennát,jó az, az ára meg szinte semmi,elhanyagolható összeg.

2013. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!