PS3 Internet gond, hogyan tudnám csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Nekünk itthon nincs kábelnetünk,mert laptopot használunk. Szóval nekem egy ilyen netem van:


[link]


A kép nem saját,csak illusztráltam. Szóval van egy PS3-am is,amit szeretnék csatlakoztatni ERRE a netre hogy multizhassak. Kérlek megtudnátok mondani lépésről-lépésre hogyan csináljam,hogy csatlakoztatni tudjam MINDENT megfelelően? Illetve ha lehet azt is megtudnátok mondani hogy hol tudom megnézni a WPA/WEP kódomat a netemhez? Köszönöm a válaszokat! A PS3-hoz még kezdő vagyok.

Kérlek ne küldjetek ehhez hasonló kérdést,mert lehet annak aki feltett egy hasonlót,kábeles nete van. Köszi!



#internet #PS3 #csatlakoztatás #T-Mobile Broadband Stick MF190
2013. jún. 8. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Veszel egy MiFi-t, az egy router, amibe egy ilyen USB stick-es mobilnetet is be lehet dugni, és azt osztja meg.

2. PS3-mal csatlakozol a wifi-re.

2013. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Nem szeretnék költeni,a PS3-on pedig 2 USB bemenet van. Azt szeretném megtudni hogy ezzel a nettel hogyan tudok csatlakozni.

2013. jún. 8. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, azért írtam, hogy kell venni MiFi-t.
2013. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

USB-s nem jó.

Vagy sugárzo a WIFIT laptopról vagy veszel olyat amit az előző válaszoló írt.

2013. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TaKy99 ***** válasza:

Vagy a laptopból készítesz wifi hotspotot.

[link]


vagy ethernet kábellal összekötöd a laptopot a ps3-al és beállítasz a laptopon egy internetmegfosztást.

[link]

2013. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TaKy99 ***** válasza:

XD

internetmegfosztást = internetmegosztást

(közel van egymáshoz a g és az f billenytű:)

2013. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!