Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Remélem jó helyre írok! Egy...

Peeta kérdése:

Remélem jó helyre írok! Egy mini szintetizátorról lenne szó. Debrecen környékén hol tudnék beszerezni egy mini szintetizátort és mit ajánlatok? (37 billentyűsre gondoltam)

Figyelt kérdés
Nem akarok túl sokat beleölni. Végülis csak gyakorlás szempontjából van rá szükségem, nem kell egy hiperszónikus legyen, csak az a 37 billentyű meglegyen ;)

2013. jún. 9. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Beírod a google keresőbe hogy szintetizátor eladó és enter-t nyomsz.

Segítek:

[link]

2013. jún. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Helló. Nekem van egy régebbi Casio szintim, elég egyszerű csak midi hangokat ad, de tökéletesen működik. Lehet kötni rá fülest, vagy kierősíteni, gyakorlásra szerintem ideális. Most fejből nem tudom hány billentyű van rajta de sztem 37, majd megszámolom :D Ha érdekel írj rám.
2013. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!