Zsotyeszdj kérdése:

Vettem egy Numark DM 1100x keverőt. Hogyan kössem rá a gépra hogy jó legyen? Mert már probáltam és meg se nyikkan.

Figyelt kérdés
Hány hangkártya kell hogy csináljon valamit?
2013. jún. 10. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Keverő kimenete, majd a pc vonal bemenete.
2013. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
már csináltam. dugtam a line csatlakozóba és abba se megy. vagy a virtual dj-be mit kell be állítani?
2013. jún. 10. 10:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Jah, hogy te a pc-n lévő zenét kevernéd. Ezt nem írtad. Akkor kell elsőnek egy 5.1es hangkártya, be kell állítani, hogy két sztereó kimenete legyen. Ekkor a keverő két bemenetére kell kötni. Az erősítőt meg a keverő kimenetére kötöd.
2013. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de konkrétan mit hova kössek mert már probáltam mindent.
2013. jún. 10. 10:19
 5/13 muzzaikz válasza:

Na, az én lejátszóimon lehet állítani hogy magából a lejátszóból szóljon, vagy az RCA-bemenetből.

Ha van rajta olyan gomb vagy kar akkor azt billentsd át.

Miután ez megvan keverőre felkötöd a lejátszót a keverőről az erősítőre az erősítőről meg kimegy a hangfalra.


Probléma megoldva möster!

2013. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én csak a pc-re akarom lemezjatszo nélkül.
2013. jún. 10. 11:11
 7/13 muzzaikz válasza:

Akkor a keverőn kell állítani hogy phone vagy line csatlakozás és váltsd át a line-ra ha nem megy.

De ha még akkor sem megy akkor próbáld meg a telefonoddal, vagy más fizikai eszközzel.


Ha meg az sem megy akkor nézd meg a hangerőszabályzót nem-e lent van.

2013. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elsőként dj szócskát leveszed a nevedből:) Majd lefényképezed a keverőd hátulját, a pc hátulját és felrakod a képeket. Utána kapsz segítséget pontosabban.
2013. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mért venném le a dj-t?
2013. jún. 10. 12:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert akinek egy ilyen bekötés se megy, az ne hívja magát dj-nek.
2013. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!