Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek vagany tablettel...

Szerintetek vagany tablettel telefonalni vagy ciki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ciki. És fényképezni is.
2013. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
eléggé értelmetlen azzal a nagy "döggel" telefonálni, az Okostelefon már nem menő?? :D
2013. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Linduci07 válasza:
szerintem nagyon ciki xd
2013. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 menta34 ***** válasza:
ciki
2013. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ciki, vagy ha cikinek nem is ciki, de hogy nem vagány/menő az biztos
2013. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a vagányság elég relatív dolog
2013. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezni, vagy ezen elgondolkodni ciki.

Ha telefonálni akarok rajta, akkor telefonálok, mert kell, és le van ejtve ki mit gondol róla - feltéve hogy magamnak vettem, használatra, nem másoknak, mutogatni.


Amúgy nekem nincs, de ha egyszer valami fatális tévedés folytán eljutnék oda, hogy veszek egyet, akkor nem nagyon érdekelne, hogy ki mit gondol arról hogy mire használom, mivel magamnak vettem.

2013. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem iszonyat gáz...:D A fejednél kétszer nagyobb és elég röhejes ahogyan ott tartod...:)
2013. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!