14 éves gyereknek mennyi játékot kell naponta megengedni?

Figyelt kérdés
Hétköznap és hétvégén? Mennyi számít normális mennyiségnek?

2013. jún. 10. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
kb. 3-4 óra naponta
2013. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Maximum 1 órát. A mi időnkben minden nap a grundon voltunk, és bőrt rúgtuk...
2013. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a tanulásra kellene koncentrálnia ebben a korban. Ráadásul ezek a mai játékok torzíthatják a gyermek önismeretét, akár drogokhoz is nyúlhat.
2013. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2


Régi időkről ne beszélj, mert ennyi erővel az őskorban egyáltalán nem is focizhattál, hanem a túlélésért kellett már gyerekkorodban is küzdeni. Az idők változnak, ma már nem úgy van, mint régen.


#3


Ez vicces volt :D


Egyébként egész nap ne hagyd játszani, de pl. a 3 órával sincs semmi baj, ha mellette tanul is meg csinálja a dolgát (pl. házimunka vagy akármi).

Igazából az lenne a lényeg, hogy 1-2 óránként legyen egy pár perc szünet, keljen fel a gép/konzol elől.

2013. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Napi átlagban maximum 1-2 óra. De nehéz lesz kontrollálni, mert tanuláshoz is kell a gép, nem lehet elzárni tőle, ha letelt az idő.


Ez a drogos szöveg meg nagyon kemény...

2013. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kicsit érdekes. Én játszok napi 5-10 órát, sportolok, mellette 4,1-es átlagom volt. Szóval valahogy nem stimmel.. A Drogos dolog meg baromság. A Flashelni akar, akkor játszik Nyan-Cat-en és megoldva.

Itt az én hétfői napom viszonyítás képen(kb)

>6.30h - kelek

>7.00h - indulok buszra

>8.00h-14.20h -iskola

>14.40h-16.30h -konditerem

>17.00h-22.00h -GameeeTimeee


A hétvégém meg konditerem délután meg kockulás(feltéve ha nem kell semmit csinálnom)

2013. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 joarpi válasza:
Én is 14 vagyok és napi 4-7 órát is gépezek de azért sportolok meg 5-4 az átlagom de ez atól is függ ,hogy menyire fog az agya.
2013. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Játsszon oktató játékokat, de az erőszakot és vulgáris nyelvhasználatot nem tartom követendő példának ezekben az új játékokban.
2013. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is 14 vagyok. Naponta legalább 3-4 órát gépezek.mellette rendszeresen focizok. átlagom 4.-es
2013. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!