Milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés

Itthoni használatra szeretnék egy tabletet.Internet,zene,filmnézés,ezek amiket leginkább csinálnék rajta.MAx 30 ezret szánok rá.Milyet érdemes venni?

Néztem a WayteQ xTAB-700DC-t.Megéri azt megvenni esetleg?



2013. jún. 11. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

csapj hozzá még 5 rugót

[link]

2013. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Dps dual 7. 2 magos proci( cortex a 9). 1 gb RAM.

szerintem elég jó, én biztos hogy a dualt fogom veni :)

Már kezeltem is ilyen. Nagyon jó rajta netezni, a videonézés kiváló. És a nagyobb játékok hiba nélkül futnak rajta :)

2013. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg mégegyszer mindkettőt és dönts. Mindkettő egy azonos szinten vannak tudást tekintve. Annyi a külömbség hogy a dual 7-en az előlapi kamera csak 0.3 megapixeles a wayteQ-N MEG 1.3. Meg a dual 7-en nincs hdmi a másikon meg van. De a dual 7-hez adnak otg kábelt a wayteQ-hoz meg nem. A dual ból 2 dolog hiányzik ami a wayteQ-ban megvan. De olcsóbb is 3-4 ezerrel. Gondolkozz rajta.
2013. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!